PSG Beograd – Hitno smeniti direktora Gradske čistoće zbog napada na TV ekipu

PSG Beograd – Hitno smeniti direktora Gradske čistoće zbog napada na TV ekipu

Pokret slobodnih građana Beograd traži momentalnu ostavku ili smenu direktora Gradske čistoće Marka Popadića zbog napada na ekipu KTV televizije.

Ovo je primer nedopustivog ponasanje gradskog funkcionera koje mora biti pod hitno sankcionisano i još jedan dokaz da vlast u Beogradu mora odmah da padne jer su oni generator nasilja.

U jednom momentu na njihovu novinarsku ekipu nasrnula je grupa koja je na sebi imala zelene markere, koji bi trebalo da predstavljaju redare zadežne za red i mir na skupu SNS a među njima je kao napadač prepoznat upravo gradski funkcioner Marko Popadić.

Aktivisti SNS su u više navrata, osim na njega, fizički nasrtali i na ostatak ekipe televizije KTV iz Zrenjanina.

Pozivamo da se ovakvo ponašanje pod hitno sankcioniše i da se direktor Gradske čistoće smeni sa funkcije.