Kancelarije | Pokret slobodnih građana

Kancelarije Pokreta

Kancelarije su teritorijalni oblici organizovanja. Njihova svrha je decentralizacija zarad efikasnijeg ostvarivanja ciljeva Pokreta.

 

Regioni

Beograd Zoran Vuletić
Zapadna Srbija Slavoljub Nikolić
Istočna Srbija Snežana Tasov
Južna Srbija Rešad Hodžić

 

Okruzi

Beograd Zoran Vuletić beograd@pokretslobodnih.rs
Borski okrug Snežana Tasov borski@pokretslobodnih.rs
Zaječarski okrug Dejan Dragojević zajecarski@pokretslobodnih.rs
Zlatiborski okrug Aleksandar Veselinović zlatiborski@pokretslobodnih.rs
Južnobanatski okrug Nikola Ćurčin juznobanatski@pokretslobodnih.rs
Mačvanski okrug Radomir Đunić macvanski@pokretslobodnih.rs
Pčinjski okrug Nemanja Nuhijević pcinjski@pokretslobodnih.rs
Pomoravski okrug Ana Jovanović pomoravski@pokretslobodnih.rs
Raški okrug Rešad Hodžić raski@pokretslobodnih.rs
Severnobački okrug Đorđija Aksentijević severnobacki@pokretslobodnih.rs
Sremski okrug Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs
Šumadijski okrug Saša Milenić sumadijski@pokretslobodnih.rs
Toplički okrug Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs

 

Grad Beograd

Barajevo Milan Draganić barajevo@pokretslobodnih.rs
Beograd Zoran Vuletić beograd@pokretslobodnih.rs
Grocka Nemanja Todorović grocka@pokretslobodnih.rs
Čukarica Goran Vilotijević cukarica@pokretslobodnih.rs
Lazarevac Srđan Đumić lazarevac@pokretslobodnih.rs
Mladenovac Miodrag Milošević mladenovac@pokretslobodnih.rs
Novi Beograd Nataša Medojević novibeograd@pokretslobodnih.rs
Palilula Miloš Božović palilula@pokretslobodnih.rs
Rakovica Dejan Jovanović rakovica@pokretslobodnih.rs
Savski venac Aleksandar Pavlović savskivenac@pokretslobodnih.rs
Stari grad Saša Uzelac starigrad@pokretslobodnih.rs
Surčin Igor Nikolić surcin@pokretslobodnih.rs
Voždovac Bojan Bondžić vozdovac@pokretslobodnih.rs
Zemun Zlatan Mirjanić zemun@pokretslobodnih.rs
Zvezdara Zoran Maksimović zvezdara@pokretslobodnih.rs

 

Gradovi i opštine

Beograd Zoran Vuletić beograd@pokretslobodnih.rs
Bor Snežana Tasov borski@pokretslobodnih.rs
Despotovac Igor Stojadinović despotovac@pokretslobodnih.rs
Jagodina Dragoljub Repanović jagodina@pokretslobodnih.rs
Kragujevac Saša Milenić sumadijski@pokretslobodnih.rs
Novi Pazar Rešad Hodžić raski@pokretslobodnih.rs
Novi Sad   novisad@pokretslobodnih.rs
Pančevo Nebojša Tasić pancevo@pokretslobodnih.rs
Prokuplje Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs
Vranje Nemanja Nuhijević vranje@pokretslobodnih.rs
Šabac Slavoljub Nikolić sabac@pokretslobodnih.rs
Sremska Mitrovica Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs

 

Kancelarije

Beograd Majke Jevrosime 42/3/31, Beograd
Bor Radnička 22, Bor
Kragujevac Prostorije Šumadijske regije, Lole Ribara 16, Kragujevac
Novi Sad Prolaz iz ulice Žarka Vasiljevića, između brojeva 4 i 6, Novi Sad
Prokuplje Tržni centar Stamenković, 1. sprat, Jug Bogdanova 94, Prokuplje
Sremska Mitrovica Trg Nikole Pašića, Tržni centar „Madesa“ – lokal br. 25, Sremska Mitrovica
Vranje Partizanska 10, lamela d/5, Vranje
Jagodina Vuka Karadžića 1, Tržni centar Žir, Vuka Karadžića 1, Jagodina