Kancelarije | Pokret slobodnih građana

Kancelarije Pokreta

Kancelarije su teritorijalni oblici organizovanja. Njihova svrha je decentralizacija zarad efikasnijeg ostvarivanja ciljeva Pokreta.

 

Regioni

Beograd  
Zapadna Srbija Radomir Đunić
Istočna Srbija  
Vojvodina Nikola Ćurčin

 

Okruzi

Beograd   beograd@pokretslobodnih.rs
Borski okrug   borski@pokretslobodnih.rs
Zaječarski okrug   zajecarski@pokretslobodnih.rs
Zlatiborski okrug Aleksandar Veselinović zlatiborski@pokretslobodnih.rs
Južnobanatski okrug Nikola Ćurčin juznobanatski@pokretslobodnih.rs
Mačvanski okrug Radomir Đunić macvanski@pokretslobodnih.rs
Pčinjski okrug Nemanja Nuhijević pcinjski@pokretslobodnih.rs
Pomoravski okrug   pomoravski@pokretslobodnih.rs
Raški okrug Rešad Hodžić raski@pokretslobodnih.rs
Severnobački okrug Đorđija Aksentijević severnobacki@pokretslobodnih.rs
Sremski okrug Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs
Šumadijski okrug Saša Milenić sumadijski@pokretslobodnih.rs
Toplički okrug Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs
Južnobački okrug Stanko Lazendić juznobacki@pokretslobodnih.rs

 

Grad Beograd

Barajevo   barajevo@pokretslobodnih.rs
Beograd   beograd@pokretslobodnih.rs
Grocka Nemanja Todorović grocka@pokretslobodnih.rs
Čukarica Miloš Marjanović cukarica@pokretslobodnih.rs
Lazarevac Srđan Đumić lazarevac@pokretslobodnih.rs
Mladenovac   mladenovac@pokretslobodnih.rs
Novi Beograd   novibeograd@pokretslobodnih.rs
Palilula Miloš Božović palilula@pokretslobodnih.rs
Rakovica   rakovica@pokretslobodnih.rs
Savski venac Aleksandar Pavlović savskivenac@pokretslobodnih.rs
Stari grad Saša Uzelac starigrad@pokretslobodnih.rs
Surčin Igor Nikolić surcin@pokretslobodnih.rs
Voždovac   vozdovac@pokretslobodnih.rs
Zemun Zlatan Mirjanić zemun@pokretslobodnih.rs
Zvezdara Aleksandra Jeremić zvezdara@pokretslobodnih.rs    
Vračar Mirko Vujić vracar@pokretslobodnih.rs

 

Gradovi i opštine

Beograd   beograd@pokretslobodnih.rs
Bor   borski@pokretslobodnih.rs
Despotovac   despotovac@pokretslobodnih.rs
Jagodina Dragoljub Repanović jagodina@pokretslobodnih.rs
Kragujevac Saša Milenić sumadijski@pokretslobodnih.rs
Novi Pazar   raski@pokretslobodnih.rs
Novi Sad   novisad@pokretslobodnih.rs
Pančevo Nebojša Tasić pancevo@pokretslobodnih.rs
Prokuplje Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs
Vranje Nemanja Nuhijević vranje@pokretslobodnih.rs
Šabac   sabac@pokretslobodnih.rs
Sremska Mitrovica Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs

 

Kancelarije

Beograd Kosovska 8, Beograd
Kragujevac Prostorije Šumadijske regije, Lole Ribara 16, Kragujevac
Novi Sad Železnička 15, Novi Sad
Vranje Partizanska 10, lamela d/5, Vranje
Pančevo Maksima Gorkog 4, Pančevo