Koalicija "Zajedno za pobedu Srbije" prikupljaće potpise podrške 17.2.2022 na sledećim lokacijama:

 

Opština       BEOGRAD  
  Adresa Vreme
Voždovac    Kumodraška 53  12:00 - 20:00
Voždovac  Kumodraška 5 12:00 - 20:00
Zemun Svetosavska 10 9:00 - 20:00
Zemun Banijska 30  11:00 - 20:00
Zemun Karamatina 26 10:00 - 16:00
Grocka Kralja Petra I 11/19, Kaluđerica 17:30-20:30
Grocka Dragoljuba Stojanovića 12b Kaluđerica 17:00-20:00
Zvezdara  Bulevar kralja Aleksandra 238 12:00 - 16:30  
Zvezdara  Bulevar kralja Aleksandra 136  16:00 - 21:00  
Zvezdara  Bulevar kralja Aleksandra 298  12:00 - 16:30
Vračar  Cerska 5  9:30 - 13:00
Lazarevac  Djure Jaksica 5 10:00 - 20:00
Novi Beograd  Pariske komune 15  09:00 - 20:00
Novi Beograd  Bulevar Zorana Đinđića 64  12:00 - 20:00
Obrenovac  Kneza Mihaila 15 09:00 - 21:00
Obrenovac  Cara Lazara 1/22  12:00 - 20:00
Palilula Bulevar Despota Stefana 204 b  10:00 - 22:00
Palilula - Dunavski venac Zanatska 2 17:00 - 20:00
Čukarica Spasenovićeva 3a 10:00 - 22:00
Čukarica Požeška 83a  10:00 - 20:00
Savski venac Kralja Milana 22  12:00 - 20:00
Mladenovac Kralja Aleksandra Obrenovića 55a 12:00 - 20:00
Mladenovac Kralja Petra I 296 - TC lokal 54 10:00 - 20:00
Mladenovac Kralja Petra I 296 TC lokal 52  10:00 - 22:00
Stari grad Svetogorska 37 15:00 - 21:00
Stari grad Kralja Milana 22  12:00 - 20:00
Stari grad Kosovska 8 15:00 - 22:00
Stari grad Prizrenska 1 10:00 - 22:00
Rakovica  Vidikovački venac 106d 12:00 - 20:00
Rakovica  Srpskih udarnih brigada 2b 10:00 - 20:00
Rakovica  Borska 7i  9:00 - 20:00
Surčin Tržni centar Šećer sokak lokal 27  16:00 - 21:00
Surčin Vojvođanska 79 II sprat, lokal 5  9:00 - 16:30
Barajevo Svetosavska 23   12:00 - 21:00
     
  SREDNJE - BANATSKI OKRUG  
Zrenjanin  Žitni trg, 16:00 - 19:00
Zrenjanin  Cara Dušana 27  12:00 - 19:00
Nova Crnja Patrijarha Arsenija Čarnojevića 39a  17:00 - 20:00
Sečanj Vožda Karađorđa 58  14:00 -16:00
     
  SEVERNO - BANATSKI OKRUG  
Kikinda Vuka Karadžića 3   11:00 - 17:00
Kikinda  Vuka Karadžića 1  11:00 - 17:00
     
  JUŽNO BANATSKI OKRUG  
Pančevo  Maksima Gorkog 18  17:00 - 20:00
Vršac Svetosavski trg 10  9:00 - 19:00
Alibunar Trg Slobode bb  15:00 - 18:00
     
  JUŽNO-BAČKI OKRUG  
Novi Sad  Jovana Đorđevića 11  09:00 - 14:00
Novi Sad  Kralja Aleksandra 14/1  09:00 - 19:00
Bač Maršala Tita 12/c  16:00 - 21:00
Bački Petrovac Maršala Tita 19,Bački Petrovac, 10:00 - 18:00
Žabalj Đurđevo,Žabalj,Solunskih dobrovoljaca 58b,u toku dana  
Vrbas Maršala Tita 71 Pasaž,  10:00 - 19:00
     
  SREMSKI OKRUG  
Sremska Mitrovica  MZ Mačvanska Mitrovica  12:00 - 20:00
Sremska Mitrovica  MZ Laćarak  12:00 - 20:00
Sremska Mitrovica  Prostorije SSP (Promenada bb, lokal2) 12:00 - 20:00
Ruma  Veljka Dugosevica 131  13:00 - 17:00
Stara Pazova Trg dr Zorana Đinđića BB  10:00 - 19:00
Stara Pazova Slovenski Trg 1/5  12:00 - 18:00
     
   MAČVANSKI OKRUG  
Loznica Jovana Cvijića 30,  10:00 - 20:00
     
  KOLUBARSKI OKRUG  
Lajkovac Save Kovačevića 4 16:30 - 19:30
SVI Notar - Kneza Miloša 18a 9-15
Valjevo Vojvode Mišića41-9l,  13:00 - 18:00
     
  PODUNAVSKI OKRUG  
Smederevo Karadjordjeva 12 tr centar Danubius lok 235 11:00 - 21:30
     
  BRANIČEVSKI OKRUG  
Požarevac Njegoševa 4  9:00 - 20:00
Kostolac Saveza Boraca 4    
Petrovac na Mlavi TC Invest export Bate Bulića bb, lokal 20 i 37 12:00 - 20:00
     
  ŠUMADIJSKI OKRUG  
Kragujevac Branka Radičevića 18a/4 10:00 - 20:00
Aranđelovac Nušićeva 4 12:00 - 20:00
Topola Bulevar Vožda Karađorđa 60  14:00 -17:00
     
  POMORAVSKI OKRUG  
Jagodina  Kralja Petra I 6/2  15:00 - 21:00
Ćuprija 13.oktobra 6  15:00 - 19:00
     
  BORSKI OKRUG  
Negotin Vojvode Mišića 11  9:00 - 16:00
Bor Moše Pijade 1/23  17:00 - 20:00
     
  ZAJEČARSKI OKRUG  
Zaječar Ljube Nešića 48  12:00 - 21:00
     
  RAŠKI OKRUG  
Kraljevo  Hajduk Veljkova 2 PC Melos sprat I 14:00 - 20:00
NS-4 Kraljevačkog bataljona 15/0 , 14:30-18:30
Vrnjačka banja TC Pijaca Lokal 15 16:00 - 18:00
TC Pijaca Lokal 23 16-18
     
  RASINSKI OKRUG  
Kruševac  Lomina 29  11:00 - 17:00
     
  NIŠAVSKI OKRUG  
Niš grad  Kralja Stefana Prvovenčanog 11  10:00 - 17:00
Niš grad  Trg Pavla Stojkovića 5  10:00 - 17:00
Aleksinac Kod notara- Momčila Popovića 30  11:00 -17:00
     
  TOPLIČKI OKRUG  
Prokuplje Kosovska 3a  13:00 - 20:00
Blace  Radoša Jovanovića Selje 1, u sklopu TC  12:00 - 18:00
Žitorađa Vojvode Stepe 8  10:00 - 17:00
     
  PIROTSKI OKRUG  
Bela Palanka Srpskih Vladara 3a  15:00 - 20:00
     
  JABLANIČKI OKRUG  
Leskovac  Cara Dušana 20 14:00 - 17:00
     
  PČINJSKI OKRUG  
Vranje  Kneza Milosa 20  12:00 - 19:00
     
  ZLATIBORSKI OKRUG  
Kosjerić Zgrada opštine Kosjerić  8:30 - 15:30
Požega Trg slobode 9  10:00 - 20:00