Mreža Pokreta | Pokret slobodnih građana

Mreža Pokreta

Regioni

Beograd Aleksandar Pavlović
Zapadna Srbija  Radomir Đunić
Vojvodina Nikola Ćurčin
Centralna Srbija  Saša Milenić

 

Okruzi

Beograd Aleksandar Pavlović beograd@pokretslobodnih.rs
Šumadijski okrug Saša Milenić sumadijski@pokretslobnih.rs
Toplički okrug Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs
Zlatiborski okrug Aleksandar Veselinović    zlatiborski@pokretslobodnih.rs
Južnobački okrug Stanko Lazendić juznobacki@pokretslobodnih.rs
Mačvanski okrug Radomir Đunić macvanski@pokretslobodnih.rs
Pčinjski okrug Nemanja Nuhijević pcinjski@pokretslobodnih.rs
Sremski okrug Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs
     

 

Grad Beograd

Grocka Nemanja Todorovic grocka@pokretslobodnih.rs
Čukarica Miloš Marjanović cukarica@pokretslobodnih.rs
Lazarevac Srđan Đumić lazarevac@pokretslobodnih.rs
Obrenovac Maja Stević obrenovac@pokretslobodnih.rs
Novi Beograd Milan Mrđa novibeograd@pokretslobodnih.rs
Palilula Miloš Božović palilula@pokretslobodnih.rs
Rakovica David Slepčević rakovica@pokretslobodnih.rs
Vračar Mirko Vujić vracar@pokretslobodnih.rs
Stari grad Saša Uzelac starigrad@pokretslobodnih.rs
Surčin Saša Mladenović surcin@pokretslobodnih.rs
Voždovac Vuk Milosavljević vozdovac@pokretslobodnih.rs
Zemun Zlatan Mirjanić zemun@pokretslobodnih.rs
Zvezdara Aleksandra Jeremić   zvezdara@pokretslobodnih.rs
Vračar Mirko Vujić vracar@pokretslobodnih.rs 
     

 

Gradovi i opštine

Beograd Aleksandar Pavlović beograd@pokretslobodnih.rs  
Sombor Biljana Latić sombor@pokretslobodnih.rs  
Žabalj Aleksandra Vislavski zabalj@pokretslobodnih.rs  
Jagodina Dragoljub Repanović jagodina@pokretslobodnih.rs  
Kragujevac Saša Milenić sumadijski@pokretslobodnih.rs  
Kula Bogdan Šumić kula@pokretslobodnih.rs  
Novi Sad Aleksandar Zekić novisad@pokretslobodnih.rs  
Pančevo Nebojša Tasić pancevo@pokretslobodnih.rs  
Prokuplje Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs  
Vranje Nemanja Nuhijević vranje@pokretslobodnih.rs  
Inđija Aleksandar Predragović indjija@pokretslobodnih.rs  
Sremska Mitrovica Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs  
Leskovac Petar Đorđević leskovac@pokretslobodnih.rs  
Niš Predrag Jovović nis@pokretslobodnih.rs  
Gornji Milanovac Dragoslav Šekularac gornjimilanovac@pokretslobodnih.rs  
Kruševac Ksenija Bradić Veljović krusevac@pokretslobodnih.rs  
Žitorađa Nadica Milojković zitoradja@pokretslobodnih.rs  
Kuršumlija Milutin Jakovljević kursumlija@pokretslobodnih.rs  
Kovin Dejana Petrović kovin@pokretslobodnih.rs  
Zaječar Selena Ristić Vitomirović  zajecar@pokretslobodnih.rs  
Negotin Vladimir Živković negotin@pokretslobodnih.rs  
Majdanpek Mirjana Đurđević majdanpek@pokretslobodnih.rs  
Petrovac na Mlavi Nikola Dinić petrovacnamlavi@pokretslobodnih.rs  
Rača Zoran Maksimović raca@pokretslobodnih.rs  
Smederevska Palanka  Vuk Đorđević smederevskapalanka@pokretslobodnih.rs  
Bačka Palanka Igor Leškov backapalanka@pokretslobodnih.rs  
Pećinci
Zoran Čojčić pecinci@pokretslobodnih.rs  
Bor Ljubiša Marinković bor@pokretslobodnih.rs  
Babušnica Mila Prljinčević Stanković  babusnica@pokretslobodnih.rs  
Bojnik Zoran Jovanović bojnik@pokretslobodnih.rs  
Valjevo Zoran Rafailović valjevo@pokretslobodnih.rs  
Osečina Miloš Nikolić osecina@pokretslobodnih.rs  
Šabac Ljiljana Grujić Perić sabac@pokretslobodnih.rs  

 

Kancelarije

Beograd Centrala: Kosovska 8/5 
Palilula: Dalmatinska 23
Voždovac: Braće Jerković 137, lokal 11
Obrenovac: Vuka Karadžića 16                                    

Radnim danima 12-18 časova 
Utorak i subota 16-19 časova, četvrtak 11-13 časova
  
Radnim danima 9 do 17 časova 

011 451 56 46
062 175 39 14
064 180 48 38
011 872 21 91
 
Kragujevac Prostorije Šumadijske regije, Lole Ribara 16,  Radnim danima 16-19 časova 034 207 187  
Novi Sad Železnička 15,  Radnim danima 15-19 časova 061 444 24 88  
Prokuplje Tržni centar Stamenković, 1. sprat, Jug Bogdanova 94    064 643 55 10  
Sremska Mitrovica   Trg Nikole Pašića, Tržni centar „Madesa“ – lokal br. 25     064 127 11 38  
Vranje Partizanska 10, lamela d/5, Vranje   064 890 79 29  
Pančevo Maksima Gorkog 4, Pančevo   063 226 020
Leskovac Bulevar Oslobođenja 22, Leskovac Radnim danima 10 do 18 časova 063 412 009  
Niš TC Dušanov Bazar, prvi sprat, lokal 103 Radnim danima 16 do 20 časova 063 174 39 38  
Kruševac Takovska 23 Radnim danima 12 do 14 časova 061 118 66 80  
Zaječar Hajduk Veljkova 34 Ponedeljkom, sredom i petkom 16 do 20 časova 064 154 98 10