Mreža Pokreta | Pokret slobodnih građana

Mreža Pokreta

Grad Beograd

Grocka Nemanja Todorovic     grocka@pokretslobodnih.rs
Lazarevac Srđan Đumić lazarevac@pokretslobodnih.rs
Obrenovac Katarina Lazarević obrenovac@pokretslobodnih.rs
Rakovica Nikola Marić rakovica@pokretslobodnih.rs
Vračar Mirko Vujić vracar@pokretslobodnih.rs
Stari grad Saša Uzelac starigrad@pokretslobodnih.rs
Zemun Branislav Klašnikov zemun@pokretslobodnih.rs
Voždovac Slobodan Žunić vozdovac@pokretslobodnih.rs
Čukarica Nemanja Simić cukarica@pokretslobodnih.rs
Novi Beograd    Aleksandar Borić novibeograd@pokretslobodnih.rs
Palilula Vladimir Pajić palilula@pokretslobodnih.rs

 

Gradovi i opštine

Sombor Biljana Latić sombor@pokretslobodnih.rs  
Kula Bogdan Šumić kula@pokretslobodnih.rs  
Novi Sad Dušan Dobromirov novisad@pokretslobodnih.rs  
Žabalj Aleksandra Vislavski zabalj@pokretslobodnih.rs  
Bačka Palanka Igor Leškov backapalanka@pokretslobodnih.rs  
Sremska Mitrovica Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs  
Pećinci Zoran Čojčić pecinci@pokretslobodnih.rs  
Inđija Aleksandar Predragović indjija@pokretslobodnih.rs  
       
Kovin Dejana Petrović kovin@pokretslobodnih.rs  
Vršac Bojan Belić vrsac@pokretslobodnih.rs  
Kragujevac Ognjen Savić sumadijski@pokretslobodnih.rs  
Jagodina Dragoljub Repanović jagodina@pokretslobodnih.rs  
Kruševac Ksenija Bradić Veljović krusevac@pokretslobodnih.rs  
       
Niš Predrag Jovović nis@pokretslobodnih.rs  
Vranje Nemanja Nuhijević vranje@pokretslobodnih.rs  
Leskovac Petar Đorđević leskovac@pokretslobodnih.rs  
       
Pirot   pirot@pokretslobodnih.rs  
Babušnica Mila Prljinčević Stanković  babusnica@pokretslobodnih.rs  
Prokuplje   toplicki@pokretslobodnih.rs  
Žitorađa   zitoradja@pokretslobodnih.rs  
Kuršumlija Milutin Jakovljević kursumlija@pokretslobodnih.rs  
Zaječar Selena Ristić Vitomirović  zajecar@pokretslobodnih.rs  
Bor Ljubiša Marinković bor@pokretslobodnih.rs  
Knjaževac Srđan Božić knjazevac@pokretslobodnih.rs  
Negotin   negotin@pokretslobodnih.rs  
Majdanpek Mirjana Đurđević majdanpek@pokretslobodnih.rs  
Petrovac na Mlavi Nikola Dinić petrovacnamlavi@pokretslobodnih.rs  
Smederevo   smederevo@pokretslobodnih.rs  
Smederevska Palanka   Vuk Đorđević smederevskapalanka@pokretslobodnih.rs  
Gornji Milanovac Dragoslav Šekularac gornjimilanovac@pokretslobodnih.rs  
Valjevo   valjevo@pokretslobodnih.rs  
Šabac Ljiljana Grujić Perić sabac@pokretslobodnih.rs  
Loznica Radomir Đunić loznica@pokretslobodnih.rs  
Užice   uzice@pokretslobodnih.rs  
Prijepolje Elvir Čolović prijepolje@pokretslobodnih.rs  

 

Kancelarije

Beograd Centrala: Kosovska 8/5 

Radnim danima 12-18 časova 

011 451 56 46

 
Kragujevac Prostorije Šumadijske regije, Lole Ribara 16,  Radnim danima 16-19 časova 034 207 187  
Novi Sad Železnička 15,  Radnim danima 15-19 časova 061 444 24 88  
Prokuplje Tržni centar Stamenković, 1. sprat, Jug Bogdanova 94    064 643 55 10  
Sremska Mitrovica   Trg Nikole Pašića, Tržni centar „Madesa“ – lokal br. 25     064 127 11 38  
Vranje Partizanska 10, lamela d/5, Vranje   064 890 79 29  
Pančevo Maksima Gorkog 4, Pančevo   063 226 020
Leskovac Bulevar oslobođenja 147a Radnim danima 10 - 18 časova 063 412 009  
Niš     063 174 39 38  
Kruševac Takovska 23   061 118 66 80  
Zaječar Hajduk Veljkova 34 Ponedeljkom, sredom i petkom 16 do 20 časova 064 154 98 10  
Šabac Karađorđeva 45 Radnim danima 17 do 19 časova 065 214 69 70