Mreža Pokreta | Pokret slobodnih građana

Mreža Pokreta

Grad Beograd

Grocka Nemanja Todorovic grocka@pokretslobodnih.rs
Lazarevac Srđan Đumić lazarevac@pokretslobodnih.rs
Obrenovac Katarina Lazarević obrenovac@pokretslobodnih.rs
Rakovica Nikola Marić rakovica@pokretslobodnih.rs
Vračar Mirko Vujić vracar@pokretslobodnih.rs
Stari grad Saša Uzelac starigrad@pokretslobodnih.rs
Zemun Branislav Klašnikov zemun@pokretslobodnih.rs

 

Gradovi i opštine

Sombor Biljana Latić sombor@pokretslobodnih.rs  
Kula Bogdan Šumić kula@pokretslobodnih.rs  
Novi Sad Dušan Dobromirov novisad@pokretslobodnih.rs  
Žabalj Aleksandra Vislavski zabalj@pokretslobodnih.rs  
Bačka Palanka Igor Leškov backapalanka@pokretslobodnih.rs  
Sremska Mitrovica Slobodan Stojiljković sremski@pokretslobodnih.rs  
Pećinci Zoran Čojčić pecinci@pokretslobodnih.rs  
Inđija Aleksandar Predragović indjija@pokretslobodnih.rs  
Pančevo Nebojša Tasić pancevo@pokretslobodnih.rs  
Kovin Dejana Petrović kovin@pokretslobodnih.rs  
Vršac Bojan Belić vrsac@pokretslobodnih.rs  
Kragujevac Saša Milenić sumadijski@pokretslobodnih.rs  
Jagodina Dragoljub Repanović jagodina@pokretslobodnih.rs  
Kruševac Ksenija Bradić Veljović krusevac@pokretslobodnih.rs  
Kraljevo Miloš Linbrun kraljevo@pokretslobodnih.rs  
Niš Predrag Jovović nis@pokretslobodnih.rs  
Vranje Nemanja Nuhijević vranje@pokretslobodnih.rs  
Leskovac Petar Đorđević leskovac@pokretslobodnih.rs  
Bojnik Zoran Jovanović bojnik@pokretslobodnih.rs  
Pirot Stefan Mladenović pirot@pokretslobodnih.rs  
Babušnica Mila Prljinčević Stanković  babusnica@pokretslobodnih.rs  
Prokuplje Sonja Koprivica toplicki@pokretslobodnih.rs  
Žitorađa Nadica Milojković zitoradja@pokretslobodnih.rs  
Kuršumlija Milutin Jakovljević kursumlija@pokretslobodnih.rs  
Zaječar Selena Ristić Vitomirović  zajecar@pokretslobodnih.rs  
Bor Ljubiša Marinković bor@pokretslobodnih.rs  
Knjaževac Srđan Božić knjazevac@pokretslobodnih.rs  
Negotin Vladimir Živković negotin@pokretslobodnih.rs  
Majdanpek Mirjana Đurđević majdanpek@pokretslobodnih.rs  
Petrovac na Mlavi Nikola Dinić petrovacnamlavi@pokretslobodnih.rs  
Smederevo Saša Milić smederevo@pokretslobodnih.rs  
Smederevska Palanka  Vuk Đorđević smederevskapalanka@pokretslobodnih.rs  
Gornji Milanovac Dragoslav Šekularac gornjimilanovac@pokretslobodnih.rs  
Valjevo Zoran Rafailović valjevo@pokretslobodnih.rs  
Šabac Ljiljana Grujić Perić sabac@pokretslobodnih.rs  
Loznica Radomir Đunić loznica@pokretslobodnih.rs  
Užice Aleksandar Veselinović uzice@pokretslobodnih.rs  

 

Kancelarije

Beograd Centrala: Kosovska 8/5 

Radnim danima 12-18 časova 

011 451 56 46

 
Kragujevac Prostorije Šumadijske regije, Lole Ribara 16,  Radnim danima 16-19 časova 034 207 187  
Novi Sad Železnička 15,  Radnim danima 15-19 časova 061 444 24 88  
Prokuplje Tržni centar Stamenković, 1. sprat, Jug Bogdanova 94    064 643 55 10  
Sremska Mitrovica   Trg Nikole Pašića, Tržni centar „Madesa“ – lokal br. 25     064 127 11 38  
Vranje Partizanska 10, lamela d/5, Vranje   064 890 79 29  
Pančevo Maksima Gorkog 4, Pančevo   063 226 020
Leskovac Bulevar Oslobođenja 22, Leskovac Radnim danima 10 do 18 časova 063 412 009  
Niš TC Dušanov Bazar, prvi sprat, lokal 103 Radnim danima 16 do 20 časova 063 174 39 38  
Kruševac Takovska 23 Radnim danima 12 do 14 časova 061 118 66 80  
Zaječar Hajduk Veljkova 34 Ponedeljkom, sredom i petkom 16 do 20 časova 064 154 98 10  
Šabac Karađorđeva 45 Radnim danima 17 do 19 časova 065 214 69 70